serwis bram łódź - profesjonalny servis

SERWIS BRAM ŁÓDŹ TEL KOM 782432943


#16 2008-08-09 22:34:28

monter

gość

Re: Piloty Casali

Nie rozumiem czego szukasz , pokręciłeś temat.

: wgrywanie pilotów na odległość to maksymalne niebezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników tej samej drogi radiowej którzy mieszkaja w pobliżu o to mi mniejwiecej chodzi.Po twoich wywodach wnioskuje że albo nie wiesz do końca co i jak albo kładziesz lache na klienta,chciałbym byc w błędzie.zakończmy to twoja akceptacja i przejdźmy dalej.Badź powazny gosc.

 

#17 2008-08-09 22:46:11

zibiwit

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-07-15

Re: Piloty Casali

Proste pytanie:
jest na tym forum osoba która jest w stanie napisać mi jak się programuje piloty casali i fadini RĘCZNIE lub ZDALNIE  bo nie mam instrukcji obsługi?

Do monter:
Mam nadzieje że po przeczytaniu powyższego pytania wreszcie zaskoczysz i będziesz wiedział o co chodzi bo już prościej nie potrafie!

Offline

 

#18 2008-08-10 09:33:00

monter

gość

Re: Piloty Casali

jak to mozliwe że znalazłes dystrybutora pilotów i nie masz instrukcji wgrywania pilotów.
nie rozumiem tego .zakończmy ten temat bo zaczyna byc śmiesznie .Po co tego linka wklejałeś.

moze kradzione kupiłes i teraz próbujesz jak znaleźć sposób na wgrywanie pilota .wytłumacz to .

 

#19 2008-08-10 11:08:55

zibiwit

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-07-15

Re: Piloty Casali

monter napisał:

jak to mozliwe że znalazłes dystrybutora pilotów i nie masz instrukcji wgrywania pilotów.
nie rozumiem tego .zakończmy ten temat bo zaczyna byc śmiesznie .Po co tego linka wklejałeś.

moze kradzione kupiłes i teraz próbujesz jak znaleźć sposób na wgrywanie pilota .wytłumacz to .

Piloty kupił ktoś inny ja je mam zaprogramować a w tej chwili gość jest na urlopie i chciałem się dowiadzieć od fachowców jak się je programuje
Odnośnik wkleiłem po to aby ktoś inny kto będzie potrzebował podobne piloty i trafi na to forum nie musiał dodatkowo przeszukiwać netu

Nie mam "rękawic azbestowych" i nigdy nie kupuję przedmiotów niewiadomego pochodzenia aby sie nie sparzyć


Teraz ja Tobie zadam pytanie ponieważ nie potrafisz konkretnie odpowiedzieć na pytanie tylko "wywyjasz kota ogonem"

Monter jesteś fachwcem w tej dziedzinie czy tylko tak Ci sie wydaje?

Jeżeli tylko tak Ci sie wydaje to uprzejmie prosze abyś więcej nie pisał w tym wątku pozostaw pole do popisu fachowcom i uszanuj czyjąś wole!

Offline

 

#20 2008-08-10 12:09:05

monter

gość

Re: Piloty Casali

dzwoń do dystrybutora co za problem stwarzasz . Nie rozumiem  jak mozna być tak ograniczonym w działaniu .Po co wchodzisz na forum ,dzwoń tam gdzie zakupiono piloty.

to jest proste podnosisz słuchawke krecisz numer,mówisz że kupiono tu piloty podajesz nr rachunku  i prosisz o instrukcje.Zaczekaj na właściciela i w ciagu 1 min to załatwicie jeden telefon co za problem.


chciałem cie tylko zmotywowac tymi niby kradzionymi pilotami do podania więcej szczegułów ,powaznie nie chciałem cie wkurzyć.Tylko ty non stop krecisz jakies lody na boku i jedziesz pod góre jak mozna na skruty i po co ci do tego forum.Zastanów sie zdrowo i dzwoń do dystrybutora.

 

#21 2008-08-10 13:22:54

zibiwit

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-07-15

Re: Piloty Casali

Monter zadam Ci dziecinnie proste pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi:
Czy wiesz jak się je programuje?

I jeszcze jedna sprawa może Ty i Twoi koledzy nie chcecie podać jak się je programuje albo z niewiedzy albo boicie się konkurencji bo ja dla rodziny i znajomych daję dożywotnia bezpłatną obsługe a Wy za przyjadz i zaprogramowania od razu byście kasowali pewnie z 50-100zl za dojazd i ze 100zl za zaprogramowanie co zajmuje nie wiecej niż 5 minut W takim układzie do czego służy to forum bo z tego co wiem z doświadczenia  powinno się doradzać innym rozwiązać problem i jak trzeba np podesłać schemacik lub wykaz elementów do wymiany tak jak ja to robię na innych forach!

Ostatnio edytowany przez zibiwit (2008-08-10 13:49:41)

Offline

 

#22 2008-08-11 16:24:11

monter

gość

Re: Piloty Casali

moje pytanie też jest dziecinnie proste

dlaczego nie zadzwonisz do dystrybutora po instrukcję ?

cos nie tak z tobą kłamczuszku

 

#23 2008-08-11 19:05:12

zibiwit

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-07-15

Re: Piloty Casali

monter napisał:

moje pytanie też jest dziecinnie proste

dlaczego nie zadzwonisz do dystrybutora po instrukcję ?

cos nie tak z tobą kłamczuszku

Po pierwsze nie ładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie
Po drugie pewnie nie znasz odpowiedzi na pytanie więc jak zwykle piszesz głupoty i kogoś obrażasz bo na więcej Cię nie stać!
Po trzecie nie jesteś w stanie przesłać na priv lub podać odnośnik do czegoś takiego
http://republika.pl/tin_ka/prog_pilota.jpg
Po czwarte jak jesteś takim fachowcem to napisz z czego to pochodzi - typ i producent
Po piąte zobacz uwagę nawet jak odłączysz przewód antenowy to dalej ma zasieg ok kilkunastu metrów a jakie jest prawdopodobieństwo przy wczytywaniu pilota z pilota zwłaszcza że niektóre muszą być bardzo blisko
Po szóste wyobraź sobie albo najlepiej poproś kogoś kto Ci pomoże np matke ojca brata siostre szwagra sąsiada córke sąsiadki kolesia który zbiera złom na śmietniku itp że mam piloty z odzysku i po regeneracji tzn z jednego jest płytka z wymienionym mikroprzełacznikiem który kosztował 0,50zl no i nowa bateria ta lepsza za ok 5zł oraz dobra obudowa z innego Wszystko dostaliśmy w prezencie no i teraz jest okazja aby komuś potrzebujacemu to dać i zaprogramować ale jak? Zgłaszam się na formum do "fachowców" aby dowiedzieć się a tu taki Ćmul jak Ty monter od razu nazywa mnie złodziejem Pewnie dużo rzeczy w życiu ukradłeś skoro wg swojej osoby innych oceniasz!

Wkrótce umieszcze tu jeszcze instrukcje programowania do Casali a Ty monter pochwal  się czymś i umieść w tym wątku instrukcje do programowania jakiegoś pilota może któryś z innych specjalistów też umieści czy wszyscy tylko w pisaniu są mocni a jak przyjdzie co do czego to "glowa w piasek"

A tak na zakończenie czy osoba która robi na czarno ma coś takiego REGON: 240564366

Offline

 

#24 2008-08-11 20:43:42

monter

gość

Re: Piloty Casali

nie masz zielonego pojecia o zabezpieczeniach dróg radiowy o testowaniu odbiorników radiowych.
nauczysz się spokojnie jak na wojnie.Nie denerwuj się chłopie tylko zdobywaj następnych klientów to twoja przyszłość na tym rynku w detalu padniesz jak kawka.......................powodzenia kolego.Niezła gadka jak na dwóch monterów.

daj nr nipu i nazwe firmy moze ktoś skorzysta z twoich usług musisz sie troszke podszkolic tak mysle że praktyki ci brak.

znasz to : przyleciała mucha do sklepu i zwraca się do sprzedawczyni ,dziendobry poprosze dwa kg kupy
sprzedawczyni : przepraszam co ?
mucha : gówno

morał : duzo nagadali i gówno z tego każdy pozostał przy swoim.

 

#25 2008-08-11 20:58:18

zibiwit

forumowicz

Zarejestrowany: 2008-07-15

Re: Piloty Casali

monter napisał:

znasz to : przyleciała mucha do sklepu i zwraca się do sprzedawczyni ,dziendobry poprosze dwa kg kupy
sprzedawczyni : przepraszam co ?
mucha : gówno

morał : duzo nagadali i gówno z tego każdy pozostał przy swoim.

Znasz to: przyczepiło się g..no do okrętu i krzyczy płyniemy!

Jak nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie ani nic konkretnego napisać to nie pisz tutaj i nawet nie zaglądaj! Jak zdobędziesz konkretną wiedzę do przekazania a nie ogólniki to zapraszam! Pokaż że masz trochę kultury i uszanuj czyjąś wolę!

Offline

 

#26 2008-08-12 10:36:05

monter

gość

Re: Piloty Casali

masz wszystkie informacje ciesze sie z tobą że ci się udało.Gratuluje .

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com pakiet wellness Ciechocinek renowacja zabytków warszawa nortrans warszawa przeprowadzki BoĂŽtes de vitesses Honda